Historie akcí

2020

22. 11. 2020 / online koncert​

CZECH FOUR HANDS PIANO PIECES​

Druhým koncertem v přímém přenosu byl CZECH FOUR HANDS PIANO PIECES s prof. Michalem Rezkem, se kterým jsme si s radostí zahráli vrcholná díla pro čtyřruční klavír Bedřicha Smetany a Antonína Dvořáka. Pan Michal Rezek byl mým učitelem na pražské konzervatoři. Koncert se konal v houslařském ateliéru Stradivari.cz a jak jinak než na křídlo českého výrobce PETROF vyrobené v roce 1940 s opusovým číslem 58014. Video-ukázku koncertu připravujeme.

30.8.2020 / online koncert

Duo s Viktorem Mazáčkem

Zahajujeme řadu on-line koncertů „Yukie Ichimura presents…“. Společně s houslařským ateliérem Stradivari.cz budeme pravidelně připravovat zážitek, který v koncertní síni nezažijete! Jako první vám krásný repertoár zahrál houslista Viktor Mazáček, člen České filharmonie. Hrajeme spolu už pár let, máme za sebou koncerty v Čechách i v Japonsku, a tak jsme chtěli vyzkoušet, jaké to je, když přijdeme k vám domů po drátě! Vlna vašich reakcí nám nalila energii do žil! Děkujeme.

Výběr ze starších akcí

Březen 2018

Turné po Japonsku

Turné po Japonsku s Kristinou Fialovou, Petrem Nouzovským a Kojim Miurou. Tokio, Niigata a Nagoya byla velká města, ve kterých jsme vystoupili. K tomu i další milé menší sály. Po příletu nám Petr onemocněl, asi z klimatizací. Vzpomněla jsem si na čínský lék. Zabral úžasně, do dne bylo po chorobě. V kufru domů si ho pak Petr vezl deset balení! 🙂

Duben 2005

Koncert v rámci festivalu Pražské jaro

Petrem Nouzovským jsme vystoupili na jubilejním 60. ročníku Pražského jara. Podařený koncert, nádherná atmosféra díky skvělému publiku, krásné místo a významný festival. Co více si může hudebník přát, že?

Záznam koncertu